Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

VÝSLEDKOVÉ LISTINY

 

  STŘELECKÁ SOUTĚŽ – STŘELNICE STSP,z.s. HRADIŠTĚ PÍSEK  
  SILNÁ RUKA - SLABÁ RUKA  
   
  Neděle 3.listopadu 20192019  
  POŘ. příjmení a jméno / onec, klub 50/20 silná ruka 135 P slabá ruka   celkem  
  1 Rendl Josef / SKP Strakonice č.15 129 141   270  
  2 Příman Vojtěch/ SSK Sedlčany č.17 128 128   256  
  3 Vejslík Vladimír/ KVZ Fruko JH č.11 117 129   246  
  4 Holakovský Jan / KVZ Písek č.9 118 124   242  
  5 Tomášek Martin / KVZ Čimelice č.18 109 132   241  
  6 Pakosta Karel/ KVZ Týn nad Vlt. č.21 118 123   241  
  7 Bočan Stanislav/ SSK Milevsko č.23 111 128   239  
  8 Mužík Vadimír/ KVZ Přeštice č.7 106 129   235  
  9 Honsa Pavel / KVZ Písek č.1 93 138   231  
  10 Zeman Jaroslav / KVZ Čimelice č.24 118 108   226  
  11 Fiala Miroslav/ KVZ JH FRUKO č.13 94 128   222  
  12 Doskočil Leonard/ KVZ Pi č.8 101 119   220  
  13 Kvíčala Luboš/ KVZ Písek č.25 99 114   213  
  14 Adámek Václav / Planá nad Luž. č.20 101 109   210  
  15 Žemlička Ladislav/ KVZ Týn nad Vlt.č.4 95 113   208  
  16 Žemličková Marie / KVZ Týn n/Vlt. Č.3 95 109   204  
  17 Petrů Milan/ Tábor Mariňák č.19 89 115   204  
  18 Horálek Jaromír/ KVZ Písek č.10 83 111   194  
  19 Plecer Josef/ Tábor Čekanice č.22 82 111   193  
  20 Veselá Eva / KVZ Písek č.2 83 101   184  
  21 Antropius Emil/ SSK Sedlčany č.6 73 110   183  
  22 Jílek Milan / KVZ Fruko JH č.16 82 95   177  
  23 Blaha Emil/KVZ Písek č.5 84 72   156  
  24 Matějka Milan/KVZ JH Fruko č.12 66 56   122  
  25 Křenek Kamil/ KVZ Písek č.14 1 23   24  
               

 

 

 
  STŘELECKÁ SOUTĚŽ – STŘELNICE STSP,z.s. HRADIŠTĚ PÍSEK  
  ZLATÁ OTAVA 2019  
   
  Neděle 6.října 2019  
  POŘ. příjmení a jméno / obec, klub 135P 50/20 železa + rychlo doplňujicí celkem  
  1 KRAUS MILAN / KVZ PI 140 130 98   368  
  2 ADÁMEK VÁCLAV / PLANÁ NAD LUŽNICÍ 141 133 50   324  
  3 ŠVIHÁLEK JIŘÍ/ KVZ FRUKO JH 147 125 49   321  
  4 DOLEJŠ RADIM / TÁBOR 143 138 14   295  
  5 ŠMÍD KAREL/ ČMSJ 145 143 0   288  
  6 PAKOSTA KAREL / KVZ TÝN NAD VLTAVOU 149 138 0   287  
  7 KOLIASA STANISLAV /KVZ ČIMELICE 135 116 33   284  
  8 VEJSLÍK VLADIMÍR / KVZ FRUKO JH 146 138 0   284  
  9 HONSA PAVEL / KVZ PÍSEK 136 128 17   281  
  10 MUŽÍK VLADIMÍR ST. / KVZ PŘEŠTICE 141 136 0   277  
  11 HAZMUKA RADOSLAV / TÁBOR 142 121 13   276  
  12 FIALA MIROSLAV/ KVZ FRUKO JH 121 112 40   273  
  13 DOSKOČIL LEONARD / KVZ PISEK 138 128 6   272  
  14 BOČAN STANISLAV / SSK MILEVSKO 142 126 3   271  
  15 VIEWEGH KAREL / TÁBOR 133 114 17   264  
  16 JÍLEK MILAN / JEDNOROŽEC ŽIROVNICE 138 108 17   263  
  17 FIALA PETR/ ČMSJ 139 117 0   256  
  18 ZAJIČEK JAN/ KVZ PÍSEK 137 113 0   250  
  19 VESELÁ EVA / KVZ PÍSEK 121 106 6   233  
  20 PETRŮ MILAN/ TÁBOR 121 76 0   197  
  21 MATĚJKA MILAN / KVZ FRUKO JH 105 90 0   195  
                 

 

  STŘELECKÁ SOUTĚŽ – STŘELNICE STSP,z.s. HRADIŠTĚ PÍSEK  
  ČIMELICKÁ RŮŽE 2019  
   
  Neděle 1.září 2019  
  POŘ. příjmení a jméno / obec, klub 135P 50/20 135 P01   celkem  
  1 DOLEJŠ RADIM / TÁBOR 147 140 91   378  
  2 RENDL JOSEF / SKP STRAKONICE 149 141 87   377  
  3 ŠMÍD KAREL / ČMSJ 146 130 90   366  
  4 MOTYČKA JOSEF / KVZ KLADNO 148 129 88   365  
  5 PAKOSTA KAREL / KVZ TÝN NAD VLTAVOU 141 136 87   364  
  6 VEJSLÍK VLADIMÍR / KVZ FRUKO JH 146 129 88   363  
  7 ŠVARC VLASTIMIL ML./ KVZ ČIMELICE 147 134 80   361  
  8 ZEMAN JAROSLAV / KVZ ČIMELICE 143 132 86   361  
  9 MUŽÍK VLADIMÍR ST. / KVZ PŘEŠTICE 143 127 79   349  
  10 KVÍČALA LUBOŠ / KVZ PÍSEK 142 120 86   348  
  11 FIALA MIROSLAV/ KVZ FRUKO JH 136 126 84   346  
  12 TOMÁŠEK MARTIN / KVZ ČIMELICE 140 128 76   344  
  13 ŽEMLIČKA LADISLAV / KVZ TÝN NAD VLTAVOU 140 127 76   343  
  14 BREJŽEK VOJTĚCH / KVZ FRUKO JH 143 125 74   342  
  15 ŽEMLIČKOVÁ MARIE / KVZ TÝN NAD VLTAVOU 140 117 83   340  
  16 WURDAK TOMÁŠ / KVZ ČIMELICE 139 130 67   336  
  17 MUŽÍK VLADIMÍR ML./ KVZ PŘEŠTICE 138 118 79   335  
  18 ŠVIHÁLEK JIŘÍ / KVZ FRUKA JH 140 117 78   335  
  19 ADÁMEK VÁCLAV / PLANÁ NAD LUŽNICÍ 142 123 69   334  
  20 DOSKOČIL LEONARD / KVZ PÍSEK 141 123 69   333  
  21 VIEWEGH KAREL / TÁBOR 133 124 72   329  
  22 KRAUS MILAN / KVZ PÍSEK 135 106 87   328  
  23 BOČAN STANISLAV / SSK MILEVSKO 142 121 61   324  
  24 ŠVARC VLASTIMIL / KVZ ČIMELICE 140 124 59   323  
  25 HONSA PAVEL / KVZ PÍSEK 138 113 69   320  
  26 WRZECIONKO ALBERT / KVZ FRUKO JH 135 118 65   318  
  27 JANSA VIKTOR / ČMSJ 133 110 75   318  
  28 BLAHA EMIL / KVZ PÍSEK 124 114 79   317  
  29 KOLIASA STANISLAV /KVZ PŘEŠTICE 130 104 82   316  
  30 CEKOTA KAREL / ČMSJ 137 122 46   305  
  31 ČEKAL JOSEF / KVZ FRUKO JH 134 101 63   298  
  32 VESELÁ EVA / KVZ PÍSEK 125 100 69   294  
  33 PLECER JOSEF / TÁBOR ČEKANICE 132 109 50   291  
  34 JÍLEK MILAN / KVZ FRUKO JH 114 109 57   280  
  35 REISNEROVÁ MICHAELA / KVZ FRUKO JH 103 116 60   279  
  36 MATĚJKA MILAN / KVZ FRUKO JH 106 84 49   239  
  37 TOMÁŠEK LADISLAV / KVZ ČIMELICE 92 73 22   187  
  38 KŘENEK KAMIL / KVZ ČIMELICE 95 55 27   177  
                 

 

                 
  STŘELECKÁ SOUTĚŽ – STŘELNICE STSP,z.s. HRADIŠTĚ PÍSEK  
  MEMORIÁL EDUARDA VANDERKY 2019  
   
  Neděle 4.SRPNA 2019  
  POŘ. příjmení a jméno / onec, klub 135 P 50/20 SČS D2   celkem  
  1 DOLEJŠ Radim / Tábor 144 143 63,12   350,12  
  2 VEJSLÍK Vladimír / KVZ Fruko JH 142 128 79,24   349,24  
  3 VIEWEGH Karel/ Tábor 142 124 76,77   342,77  
  4 FIALA Petr / ČMSJ 144 127 67,94   338,94  
  5 ŠMÍD KAREL / ČMSJ 141 125 71,4   337,4  
  6 TOMÁŠEK Martin / KVZ Čimelice 137 132 67,78   336,78  
  7 KRAUS Milan / KVZ Písek 139 126 71,2   336,2  
  8 ŠVARC Vlastimil ml. / KVZ Čimelice 146 136 35,53   317,53  
  9 ZEMAN Jaroslav / KVZ Čimelice 138 136 42,51   316,51  
  10 PAKOSTA Karel/ KVZ Týn nad Vltavou 147 136 31,15   314,15  
  11 ŽEMLIČKA Ladislav / KVZ Týn nad Vltavou 138 122 47,45   307,45  
  12 JEHLÍK Radek / SPS Písek 138 110 59,09   307,09  
  13 ŠVIHÁLEK Jiří / KVZ Fruko JH 140 113 51,53   304,53  
  14 ŽEMLIČKOVÁ Marie / KVZ Týn nad Vltavou 141 108 54,85   303,85  
  15 ŠVARC Vlastimil st. / KVZ Čimelice 144 118 38,3   300,3  
  16 HOLAKOVSKÝ Jan / Písek 138 113 43,14   294,14  
  17 KOLIASA Stanislav / KVZ Čimelice 139 108 40,07   287,07  
  18 MUŽÍK VLADIMÍR st. / 141 124 21,84   286,84  
  19 BOČAN Stanislav / SSK Milevsko 138 123 24,02   285,02  
  20 JÍLEK Milan / KVZ Fruko JH 132 119 32,77   283,77  
  21 FIALA Miroslav / JH Fruko 131 119 33,48   283,48  
  22 ADÁMEK Václav / Planá nad Lužnicí 138 121 24,13   283,13  
  23 HONSA Pavel / KVZ Písek 131 109 42,67 0 282,67  
  24 PŘÍMAN Vojtěch / SSK Sedlčany 143 124 13,92   280,92  
  25 MUŽÍK Vladimír ml./ Přeštice 139 115 23,01   277,01  
  26 VESELÁ Eva / KVZ Písek 131 87 45,62   263,62  
  27 KVÍČALA Luboš / KVZ Písek 141 121 0   262  
  28 HAZMUKA Radoslav / Tábor 139 121 0   260  
  29 DOSKOČIL Leonard / KVZ Písek 133 111 0   244  
  30 PLECER Josef / Tábor 120 109 13,36   242,36  
  31 ZAJIČEK Jan / KVZ Písek 132 89 9,1   230,1  
  32 MATĚJKA Milan/JH Fruko 116 75 37,71   228,71  
  33 TOMÁŠEK Ladislav/ KVZ Čimelice 92 78 37,5   207,5  
  34 KŘENEK Kamil / KVZ Písek 95 71 0   166  
                 

ROZLOŽENO JEDNOTLIVĚ ZVLÁŠŤ PO DISCIPLINÁCH V MEMORIÁLU EDUARDA VANDERKY 2019 NÍŽE:

POŘ. 3. DISCIPLINA : rychlostřelba na železo a papouška SČS D2
1 VEJSLÍK Vladimír / KVZ Fruko JH 79,24
2 VIEWEGH Karel/ Tábor 76,77
3 ŠMÍD KAREL / ČMSJ 71,4
4 KRAUS Milan / KVZ Písek 71,2
5 FIALA Petr / ČMSJ 67,94
6 TOMÁŠEK Martin / KVZ Čimelice 67,78
7 DOLEJŠ Radim / Tábor 63,12
8 JEHLÍK Radek / SPS Písek 59,09
9 ŽEMLIČKOVÁ Marie / KVZ Týn nad Vltavou 54,85
10 ŠVIHÁLEK Jiří / KVZ Fruko JH 51,53
11 ŽEMLIČKA Ladislav / KVZ Týn nad Vltavou 47,45
12 VESELÁ Eva / KVZ Písek 45,62
13 HOLAKOVSKÝ Jan / Písek 43,14
14 HONSA Pavel / KVZ Písek 42,67
15 ZEMAN Jaroslav / KVZ Čimelice 42,51
16 KOLIASA Stanislav / KVZ Čimelice 40,07
17 ŠVARC Vlastimil st. / KVZ Čimelice 38,3
18 MATĚJKA Milan/JH Fruko 37,71
19 TOMÁŠEK Ladislav/ KVZ Čimelice 37,5
20 ŠVARC Vlastimil ml. / KVZ Čimelice 35,53
21 FIALA Miroslav / JH Fruko 33,48
22 JÍLEK Milan / KVZ Fruko JH 32,77
23 PAKOSTA Karel/ KVZ Týn nad Vltavou 31,15
24 ADÁMEK Václav / Planá nad Lužnicí 24,13
25 BOČAN Stanislav / SSK Milevsko 24,02
26 MUŽÍK Vladimír ml./ Přeštice 23,01
27 MUŽÍK VLADIMÍR st. / 21,84
28 PŘÍMAN Vojtěch / SSK Sedlčany 13,92
29 PLECER Josef / Tábor 13,36
30 ZAJIČEK Jan / KVZ Písek 9,1
31 KVÍČALA Luboš / KVZ Písek 0
32 HAZMUKA Radoslav / Tábor 0
33 DOSKOČIL Leonard / KVZ Písek 0
34 KŘENEK Kamil / KVZ Písek 0
     

 

 

POŘ. 2. DISCIPLINA: mířenka na mezinár.bílý 50/20
1 DOLEJŠ Radim / Tábor 143
2 ŠVARC Vlastimil ml. / KVZ Čimelice 136
3 ZEMAN Jaroslav / KVZ Čimelice 136
4 PAKOSTA Karel/ KVZ Týn nad Vltavou 136
5 TOMÁŠEK Martin / KVZ Čimelice 132
6 VEJSLÍK Vladimír / KVZ Fruko JH 128
7 FIALA Petr / ČMSJ 127
8 KRAUS Milan / KVZ Písek 126
9 ŠMÍD KAREL / ČMSJ 125
10 VIEWEGH Karel/ Tábor 124
11 MUŽÍK VLADIMÍR st. / 124
12 PŘÍMAN Vojtěch / SSK Sedlčany 124
13 BOČAN Stanislav / SSK Milevsko 123
14 ŽEMLIČKA Ladislav / KVZ Týn nad Vltavou 122
15 ADÁMEK Václav / Planá nad Lužnicí 121
16 KVÍČALA Luboš / KVZ Písek 121
17 HAZMUKA Radoslav / Tábor 121
18 JÍLEK Milan / KVZ Fruko JH 119
19 FIALA Miroslav / JH Fruko 119
20 ŠVARC Vlastimil st. / KVZ Čimelice 118
21 MUŽÍK Vladimír ml./ Přeštice 115
22 ŠVIHÁLEK Jiří / KVZ Fruko JH 113
23 HOLAKOVSKÝ Jan / Písek 113
24 DOSKOČIL Leonard / KVZ Písek 111
25 JEHLÍK Radek / SPS Písek 110
26 HONSA Pavel / KVZ Písek 109
27 PLECER Josef / Tábor 109
28 ŽEMLIČKOVÁ Marie / KVZ Týn nad Vltavou 108
29 KOLIASA Stanislav / KVZ Čimelice 108
30 ZAJIČEK Jan / KVZ Písek 89
31 VESELÁ Eva / KVZ Písek 87
32 TOMÁŠEK Ladislav/ KVZ Čimelice 78
33 MATĚJKA Milan/JH Fruko 75
34 KŘENEK Kamil / KVZ Písek 71
     

 

POŘ. 1. DISCIPLINA: mířenka na zelený ležící střelec celkem
1 PAKOSTA Karel/ KVZ Týn nad Vltavou 147
2 ŠVARC Vlastimil ml. / KVZ Čimelice 146
3 DOLEJŠ Radim / Tábor 144
4 FIALA Petr / ČMSJ 144
5 ŠVARC Vlastimil st. / KVZ Čimelice 144
6 PŘÍMAN Vojtěch / SSK Sedlčany 143
7 VEJSLÍK Vladimír / KVZ Fruko JH 142
8 VIEWEGH Karel/ Tábor 142
9 ŠMÍD KAREL / ČMSJ 141
10 ŽEMLIČKOVÁ Marie / KVZ Týn nad Vltavou 141
11 MUŽÍK VLADIMÍR st. / 141
12 KVÍČALA Luboš / KVZ Písek 141
13 ŠVIHÁLEK Jiří / KVZ Fruko JH 140
14 KRAUS Milan / KVZ Písek 139
15 KOLIASA Stanislav / KVZ Čimelice 139
16 MUŽÍK Vladimír ml./ Přeštice 139
17 HAZMUKA Radoslav / Tábor 139
18 ZEMAN Jaroslav / KVZ Čimelice 138
19 ŽEMLIČKA Ladislav / KVZ Týn nad Vltavou 138
20 JEHLÍK Radek / SPS Písek 138
21 HOLAKOVSKÝ Jan / Písek 138
22 BOČAN Stanislav / SSK Milevsko 138
23 ADÁMEK Václav / Planá nad Lužnicí 138
24 TOMÁŠEK Martin / KVZ Čimelice 137
25 DOSKOČIL Leonard / KVZ Písek 133
26 JÍLEK Milan / KVZ Fruko JH 132
27 ZAJIČEK Jan / KVZ Písek 132
28 FIALA Miroslav / JH Fruko 131
29 HONSA Pavel / KVZ Písek 131
30 VESELÁ Eva / KVZ Písek 131
31 PLECER Josef / Tábor 120
32 MATĚJKA Milan/JH Fruko 116
33 KŘENEK Kamil / KVZ Písek 95
34 TOMÁŠEK Ladislav/ KVZ Čimelice 92
     

 

 

  STŘELECKÁ SOUTĚŽ – STŘELNICE STSP,z.s.  HRADIŠTĚ PÍSEK  
  ČÍM MÍŇ, TÍM VÍC  
   
  Neděle 2.června 2019  
  POŘ. příjmení a jméno / onec, klub 50/20 135 P 50/20 doplňujicí celkem  
  1 Kvíčala Luboš/ KVZ Písek 68 16 11   95  
  2 Mužík Vladimír/KVZ Přeštice 62 22 12   96  
  3 Vejslík Vladimír/ JH Fruko 57 29 11   97  
  4 Dolejš Radim/Tábor 60 34 11   105  
  5 Doskočil Leonard/ KVZ Písek 57 37 19   113  
  6 Horálek Jaromír/ KVZ Písek 68 26 20   114  
  7 Hazmuka Radoslav/Tábor 58 38 18   114  
  8 Kraus Milan/ KVZ Písek 62 35 19   116  
  9 Bočan Stanislav/ SSK Milevsko 59 40 20   119  
  10 Pakosta Karel/ KVZ Týn nad Vltavou 64 35 20   119  
  11 Koliasa Stanislav/ KVZ Čimelice 67 34 19   120  
  12 Žemlička Ladislav/ KVZ Týn nad Vltavou 67 39 19   125  
  13 Žemličková Marie/ Týn nad Vlstavou 69 34 24   127  
  14 Jílek Milan / JH FRUKO 60 48 21   129  
  15 Bečvář Josef/ KVZ Písek 69 39 21   129  
  16 Viewegh Karel/ Tábor 80 40 15   135  
  17 Honsa Pavel / KVZ Písek 69 48 20   137  
  18 Švihálek Jiří/ JH Fruko 70 43 26   139  
  19 Blaha Emil/KVZ Písek 70 32 40   142  
  20 Plecer Josef/ Tábor 78 61 23   162  
  21 Fiala Miroslav/ JH FRUKO 74 42 47   163  
  22 Matějka Milan/JH Fruko 93 59 49   201  

 

 

  STŘELECKÁ SOUTĚŽ – STŘELNICE STSP,z.s. HRADIŠTĚ PÍSEK  
  PŘESNOST + RYCHLOST  
   
  Neděle 7.dubna 2019  
  POŘ. příjmení a jméno / onec, klub

1.disciplina

135 P

2.disciplina

50/20

3.disciplina

SČS D-2 přesnost v rychlosti

doplňujicí celkem  
  1 RENDL Josef č.26 R SSK Strakonice 98 95 86,59 0 279,59  
  2 VEJSLÍK Vladimír č.15 JH Fruko 96 90 88,49 0 274,49  
  3 RENDL Josef č.21 SSK Strakonice 96 96 75,13 0 267,13  
  4 KRAUS Milan č.22 KVZ Pi 95 88 83,13 0 266,13  
  5 VIEWEGH Karel č.20 Tábor 92 92 80,8 0 264,8  
  6 DOLEJŠ Radim č.28 Tábor 95 90 77,3 0 262,3  
  7 KVÍČALA Luboš č.31 KVZ Písek 94 78 85,84 0 257,84  
  8 ŽEMLIČKA Ladislav č.8 Týn nVlt 89 79 62,92 0 230,92  
  9 BOČAN Stanislav č.23 SSK Milevsko 92 89 39,22 0 220,22  
  10 JANSA č.18 ČMSJ Praha 89 82 48,42 0 219,42  
  11 PLECER Josef č.27 Tábor 82 73 62,55 0 217,55  
  12 ADÁMEK Václav č.23 Planá nad Luž. 94 75 41,37 0 210,37  
  13 CEKOTA Karel č.17 ČMSJ Praha 86 66 55,68 0 207,68  
  14 ŽEMLIČKOVÁ Marie č.7 Týn nVlt 79 85 39,97 0 203,97  
  15 DOSKOČILLeonard č.3 KVZ Pi 94 76 32,85 0 202,85  
  16 MUŽÍK Vladimír č.5 Přeštice ml. 89 78 34,45 0 201,45  
  17 HAZMUKA Radoslav č.29 Tábor 89 76 29,46 0 194,46  
  18 JÍLEK Milan č.12 JH Fruko 81 77 36,28 0 194,28  
  19 HONSA Pavel č.1.KVZ Písek 80 83 28,86 0 191,86  
  20 FIALA Miroslav č.11 JH Fruko 93 76 22,83 0 191,83  
  21 HORÁLEK Jaromír č.2 KVZ Písek 97 76 7,67 0 180,67  
  22 MUŽÍK Vladimír č.4 Přeštice 97 83 0 0 180  
  23 VESELÁ Eva č.32 KVZ Písek 72 75 29,87 0 176,87  
  24 HAZMUKA Radoslav Č.30 R 97 75 0 0 172  
  25 FIALA Miroslav č.14 R JH Fruko 89 74 0 0 163  
  26 JÍLEK Milan č.13 R JH Fruko 93 62 0 0 155  
  27 KUČERA Jaromír č.19 KVZ Pi 77 74 0 0 151  
  28 KUČERA Jaromír č.25 R KVZ Pi 74 75 0 0 149  
  29 MATĚJKA Milan č.6 JH Fruko 74 65 -10 0 129  
  30 KŘENEK Kamil č.16 72 40 -10 0 102  
  31 PÍTRA Kamil č.9 Brno 39 39 -10 0 68  
                 

NEZAPOMNĚLI JSTE SI NĚCO NA STŘELNICI?  POKUD ANO, ZAVOLEJTE NAŠEMU PŘEDSEDOVI...

 

  STŘELECKÁ SOUTĚŽ – STŘELNICE STSP,z.s.  HRADIŠTĚ PÍSEK  
  JARNÍ MALORÁŽKOVÁ PISTOLE 2019  
   
  Neděle 3.února 2019  
  POŘ. příjmení a jméno / onec, klub / Č.Z. DISCIPLINA 1 DISCIPLINA 2 DISCIPLINA 3 doplňujicí celkem  
  1 KRÁTKÝ PAVEL      KVZ LIBEREC   Č.2 140 143 110   393  
  2 RENDL JOSEF  SSK STRAKONICE Č.10 126 137 112   375  
  3 DOLEJŠ RADIM  TÁBOR Č.15 127 127 114   368  
  4 PŘECECHTĚL OLDŘ.KVZ LIBEREC Č. 17 106 135 117   358  
  5 HORÁLEK JAROMÍR KVZ PI Č.16 118 134 104   356  
  6 ŽEMLIČKA LADISLAV  TÝN NVLT Č.9 106 137 105   348  
  7 VIEWEGH KAREL TÁBOR  Č.12 114 138 89   341  
  8 HONSA PAVEL KVZ PI č.1 111 115 98   324  
  9 HOLAKOVSKÝ JAN   PÍSEK   Č.7 129 125 65   319  
  10 FIALA MIROSLAV  KVZ JH FRUKO  Č.4 89 130 98   317  
  11 ŽEMLIČKOVÁ MARIE TÝN NVLT Č.15 105 125 83   313  
  12 JÍLEK MILAN KVZ JH  Č.11 97 122 93   312  
  13 HAZMUKA RADOSLAV   TÁBOR Č.3 88 140 82   310  
  14 KRAUS MILAN    KVZ PI  Č.8 113 126 48   287  
  15 BOČAN STANISLAV Č.13 SSK MILEVSKO 71 138 60   269  
  16 VESELÁ EVA KVZ PI Č.18 111 95 33   239  
  17 BLAHA EMIL KVZ PI   Č.5 125 98 9   232  
  18 KUČERA JAROMÍR  SSK MILEVSKO  Č. 6 73 106 38   217  
                 

 

 

Milí závodníci, při počítání a přenosu výsledků střeleb při posledním závodu došlo k chybému zapsání výsledku Karla Viewegha, který nás na chybu upozornil. Tímto mu moc děkujeme, ostatním se omlouváme a zde je opravená tabulka. 

Zároveň se omlouváme Standovi Bočanovi a Tondovi Kafkovi, protože diplomy za 2. a 3. místo patřily jim.

Díky Karle, za fair play!

 

STŘELECKÁ SOUTĚŽ – STŘELNICE STSP,z.s.  HRADIŠTĚ PÍSEK
LEVÁ – PRAVÁ – OBĚ RUCE
Neděle 3.února 2019
POŘ. příjmení a jméno / onec, klub LEVÁ na ležícího střelce PRAVÁ na ležícího střelce OBĚ RUCE 50/20 doplňujicí celkem
1 Dolejš Radim / Tábor 90 98 132   320
2 Bočan Stanislav 88 91 123   302
3 Kafka Antonín / SPS Písek 78 84 138   300
4 Viewegh Karel/ Tábor 89 74 134   297
5 Honsa Pavel / KVZ Písek 90 88 115   293
6 Švihálek Jiří 77 74 140   291
7 Leitner Petr / AVZO Sedliště 86 93 111   290
8 Adámek Václav/ Planá nad Lužnicí 61 89 124   274
9 Vejslík Ladislav 55 88 131   274
10 Horálek Jaromír/ KVZ Písek 64 77 131   272
11 Fiala Miroslav/ JH FRUKO 76 87 108   271
12 Kraus Milan / KVZ Písek 83 81 105   269
13 Blaha Emil / KVZ Písek 79 74 106   259
14 Plecer Josef / Tábor 64 76 114   254
15 Hazmuka Radoslav/ Tábor 52 87 106   245
16 Hazmuka Radoslav/ Tábor "R" 41 87 116   244
17 Kvíčala Luboš / KVZ Písek 54 67 120   241
18 Veselá Eva / KVZ Písek 65 77 86   228
19 Jílek Milan / JH FRUKO 57 53 110   220
20 Matějka Milan/ JH FRUKO 50 66 92   208
21 Bečvář Josef / KVZ Písek 68 42 94   204
22 Lanc Josef / Písek 38 7 58   103

Původní výpočet před opravou, tedy níže již neplatný zatím ponechávám, později vymažeme...

  STŘELECKÁ SOUTĚŽ – STŘELNICE STSP,z.s.  HRADIŠTĚ PÍSEK
  LEVÁ – PRAVÁ – OBĚ RUCE
 
  Neděle 3.února 2019
  POŘ. příjmení a jméno / obec, klub LEVÁ na ležícího střelce PRAVÁ na ležícího střelce OBĚ RUCE 50/20 doplňujicí celkem
  1 Dolejš Radim / Tábor 90 98 132   320
  2 Viewegh Karel/ Tábor 89 74 143   306
  3 Bočan Stanislav/ SSK Milevsko 88 91 123   302
  4 Kafka Antonín / SPS Písek 78 84 138   300
  5 Honsa Pavel / KVZ Písek 90 88 115   293
  6 Švihálek Jiří /  KVZ FRUKO 77 74 140   291
  7 Leitner Petr / AVZO Sedliště 86 93 111   290
  8 Adámek Václav / Planá nad Lužnicí 61 89 124   274
  9 Vejslík Ladislav / KVZ FRUKO 55 88 131   274
  10 Horálek Jaromír/ KVZ Písek 64 77 131   272
  11 Fiala Miroslav/ KVZ FRUKO 76 87 108   271
  12 Kraus Milan / KVZ Písek 83 81 105   269
  13 Blaha Emil / KVZ Písek 79 74 106   259
  14 Plecer Josef / Tábor 64 76 114   254
  15 Hazmuka Radoslav/ Tábor 52 87 106   245
  16 Hazmuka Radoslav/ Tábor "R" 41 87 116   244
  17 Kvíčala Luboš / KVZ Písek 54 67 120   241
  18 Veselá Eva / KVZ Písek 65 77 86   228
  19 Jílek Milan / KVZ  FRUKO 57 53 110   220
  20 Matějka Milan/ KVZ FRUKO 50 66 92   208
  21 Bečvář Josef / KVZ Písek 68 42 94   204
  22 Lanc Josef / Písek 38 7 58 0 103

 

  Výsledková listina střelecké soutěže  
  Svaz technických sportů Prácheňsko-Klub vojáků v záloze Písek  
  POSLEDNÍ RÁNA 2018  
  konečné pořadí příjmení a jméno / klub DISC.1 DISC.2   celkem  
  1 KRAUS Milan / KVZ Písek 131 148   279  
  2 DOLEJŠ Radim/ Tábor Čekanice 131 147   278  
  3 PAKOSTA Karel/ KVZ Týn nad Vlt. 125 146   271  
  4 HAZMUKA Radoslav/Tábor 129 141   270  
  5 ADÁMEK Václav/Planá nad Luž. 126 143   269  
  6 MUŽÍK Vladimír st./KVZ Přeštice 127 141   268  
  7 HORÁLEK Jaromír/KVZ Písek 122 143   265  
  8 HONSA  PAVEL / KVZ Písek 119 141   260  
  9 VIEWEGH Karel / Tábor 118 142   260  
  10 CIBULKA  Ladislav/  KVZ Pi 127 133   260  
  11 BOČAN Stanislav / SSK Milevsko 113 146   259  
  12 KOLIASA Stanislav/ KVZ Čimelice 121 138   259  
  13 DOSKOČIL Leonar/KVZ Písek 117 139   256  
  14 KVIČALA Luboš 116 140   256  
  15 ZEMAN Jaroslav/ KVZ Čimelice 120 133   253  
  16 BLAHA Emi l/  KVZ Pi 115 136   251  
  17 MED stanislav/Strakonice 114 137   251  
  18 MUŽÍK Vladimír ml./ KVZ Přeštice 115 129   244  
  19 VESELÁ Eva/KVZ Písek 110 127   237  
  20 BEČVÁŘ Josef / KVZ Pi 87 123   210  
  21 PLECER Josef /  Tábor 83 89   172  
               

 

Tradiční disciplínu č.3 s jedním nábojem nejlépe provedl

domácí Jaromír Horálek,

jeho poslední rána byla nejblíže středu terče na 50m!

 

  Výsledková listina střelecké soutěže
  Svaz technických sportů Prácheňsko-Klub vojáků v záloze Písek
  LEVÁ - PRAVÁ - OBĚ   4.11. 2018
  konečné pořadí příjmení a jméno/klub LEVÁ PRAVÁ OBĚ celkem
  1  DOLEJŠ Radim / Tábor 96 97 138 331
  2  MUŽÍK Vladimír / Přeštice 93 94 127 314
  3  VIEWEGH  Karel / Tábor 96 86 126 308
  4  DOSKOČIL Leonard/ KVZ PISEK 85 89 124 298
  5  ADÁMEK Václav / Planá nad Lužnicí 66 89 114 269
  6  BOČAN Stanislav / SSK Milevsko 63 88 118 269
  7  FIALA Miroslav / JH FRUKO 69 82 116 267
  8  LANGR Vratislav/ KVZ PISEK 84 81 78 243
  9  VESELÁ Eva / KVZ Písek 60 82 101 243
  10  JÍLEK Milan/ JH FRUKO 44 78 102 224
  11  BEČVÁŘ Josef / KVZ PÍSEK 75 30 107 212
  12  MATĚJKA Milan / JH FRUKO 45 57 82 184
  13  ZAJÍČEK Jan/ KVZ Písek 41 72 67 180
  14          

 

  Výsledková listina střelecké soutěže  
  Svaz technických sportů Prácheňsko-Klub vojáků v záloze Písek  
  Zlatá Otava dne 7. října 2018  
  p.č. příjmení a jméno 50/20 mezin.135/P 1kovový+rychlost na papouška SČS-D2 celkem  
  1 FIALA MIROSLAV (JH FRUKO)) 142 127 94 363  
  2 MUŽÍK VLADIMÍR ST. (PŘEŠTICE) 146 136 63 345  
  3 PAKOSTA KAREL (TÝN NVLT) 142 121 72 335  
  4 BREJŽEK VOJTĚCH (JH) 143 129 59 331  
  5 ŽEMLIČKA LADISLAV (TÝN) 142 129 59 330  
  6 VIEWEGH KAREL (TA) 142 120 66 328  
  7 DOLEJŠ RADIM (TA ČEKANICE) 147 136 41 324  
  8 DOSKOČIL LEONARD (PI KVZ) 139 130 53 322  
  9 HONSA PAVEL (PI) 142 116 60 318  
  10 VESELÁ EVA (PI KVZ) 135 116 64 315  
  11 MUŽÍK VLADIMÍR (PŘEŠTICE) 140 135 29 304  
  12 HOLAKOVSKÝ JAN (PI) 135 119 48 302  
  13 HORÁLEK JAROMÍR (PI) 135 113 51 299  
  14 KVÍČALA LUBOŠ (PI KVZ) 142 123 33 298  
  15 HAZMUKA RADOSLAV (TA ČEK) 139 114 38 291  
  16 ŽEMLIČKOVÁ MARIE (TÝN) 144 107 39 290  
  17 BEČVÁŘ JOSEF (PI KVZ) 118 97 63 278  
  18 KOLIASA STANISLAV(ČIMEL.) 129 115 33 277  
  19 BOČAN STANISLAV (MILEVSKO) 146 116 15 277  
  20 HOLAKOVSKÝ JIŘÍ (PI) 139 118 16 273  
  21 PLECER JOSEF ( TA ČEK.) 130 97 40 267  
  22 MATĚJKA MILAN ( JH FRUKO) 121 73 44 238  
  23 JÍLEK MILAN (JH FRUKO) 125 90 0 215  
               

A JEDNOTLIVĚ KOLA SOUTĚŽE, ABY BYLO VIDĚT, JAKÁ TO BYLA "BRAMBORAČKA" PO TŘETÍM KOLE! NAKOUKNĚTE...

 

3.DISCIPLÍNA:

 

RYCHLOSTŘELBA PŘI ZLATÉ OTAVĚ 2018                   JEN KOVOVÝ SNĚHULÁK NA ZEMI A PAPÍR.TERČ, 

VŠE ZA 15 SEKUND

 
  POŘADÍ JMÉNO CELKEM  
  1 FIALA MIROSLAV (JH FRUKO)) 94  
  2 PAKOSTA KAREL (TÝN NVLT) 72  
  3 VIEWEGH KAREL (TA ČEKANICE) 66  
  4 VESELÁ EVA (PI KVZ) 64  
  5 MUŽÍK VLADIMÍR ST. (PŘEŠTICE) 63  
  6 BEČVÁŘ JOSEF (PI KVZ) 63  
  7 HONSA PAVEL (PI KVZ) 60  
  8 BREJŽEK VOJTĚCH (JH) 59  
  9 ŽEMLIČKA LADISLAV (TÝN) 59  
  10 DOSKOČIL LEONARD (PI KVZ) 53  
  11 HORÁLEK JAROMÍR (PI KVZ) 51  
  12 HOLAKOVSKÝ JAN (PI) 48  
  13 MATĚJKA MILAN ( JH FRUKO) 44  
  14 DOLEJŠ RADIM (TA ČEKANICE) 41  
  15 PLECER JOSEF ( TA ČEKANICE) 40  
  16 ŽEMLIČKOVÁ MARIE (TÝN) 39  
  17 HAZMUKA RADOSLAV (TA ČEKANICE) 38  
  18 KVÍČALA LUBOŠ (PI KVZ) 33  
  19 KOLIASA STANISLAV(ČIMEL.) 33  
  20 MUŽÍK VLADIMÍR (PŘEŠTICE) 29  
  21 HOLAKOVSKÝ JIŘÍ (PI) 16  
  22 BOČAN STANISLAV (MILEVSKO) 15  
  23 JÍLEK MILAN (JH FRUKO) 0  
         

 

2.DISCIPLÍNA:

       
  MÍŘENKA NA MEZINÁRODNÍ TERČ                                                      PŘI   ZLATÉ OTAVĚ 2018,  15 RAN / 6 MINUT
  POŘADÍ JMÉNO CELKEM
  1 MUŽÍK VLADIMÍR ST. (PŘEŠTICE) 136
  2 DOLEJŠ RADIM (TA ČEKANICE) 136
  3 MUŽÍK VLADIMÍR (PŘEŠTICE) 135
  4 DOSKOČIL LEONARD (PI KVZ) 130
  5 BREJŽEK VOJTĚCH (JH) 129
  6 ŽEMLIČKA LADISLAV (TÝN) 129
  7 FIALA MIROSLAV (JH FRUKO)) 127
  8 KVÍČALA LUBOŠ (PI KVZ) 123
  9 PAKOSTA KAREL (TÝN NVLT) 121
  10 VIEWEGH KAREL (TA) 120
  11 HOLAKOVSKÝ JAN (PI) 119
  12 HOLAKOVSKÝ JIŘÍ (PI) 118
  13 HONSA PAVEL (PI KVZ) 116
  14 VESELÁ EVA (PI KVZ) 116
  15 BOČAN STANISLAV (MILEVSKO) 116
  16 KOLIASA STANISLAV(ČIMEL.) 115
  17 HAZMUKA RADOSLAV (TA ČEK) 114
  18 HORÁLEK JAROMÍR (PI) 113
  19 ŽEMLIČKOVÁ MARIE (TÝN) 107
  20 BEČVÁŘ JOSEF (PI KVZ) 97
  21 PLECER JOSEF ( TA ČEK.) 97
  22 JÍLEK MILAN (JH FRUKO) 90
  23 MATĚJKA MILAN ( JH FRUKO) 73
       

1.DISCIPLÍNA:

       
 

MÍŘENKA NA LEŽÍCÍHO STŘELCE   

PŘI ZLATÉ OTAVĚ 2018, 15 RAN/ 6 MINUT

  p.č. příjmení a jméno body
  1 DOLEJŠ RADIM (TA ČEK) 147
  2 MUŽÍK VLADIMÍR ST. (PŘEŠTICE) 146
  3 BOČAN STANISLAV (MILEVSKO) 146
  4 ŽEMLIČKOVÁ MARIE (TÝN) 144
  5 BREJŽEK VOJTĚCH (JH) 143
  6 FIALA MIROSLAV (JH FRUKO)) 142
  7 PAKOSTA KAREL (TÝN NVLT) 142
  8 ŽEMLIČKA LADISLAV (TÝN) 142
  9 VIEWEGH KAREL (TA) 142
  10 HONSA PAVEL (PI KVZ) 142
  11 KVÍČALA LUBOŠ (PI KVZ) 142
  12 MUŽÍK VLADIMÍR (PŘEŠTICE) 140
  13 DOSKOČIL LEONARD (PI KVZ) 139
  14 HAZMUKA RADOSLAV (TA ČEK) 139
  15 HOLAKOVSKÝ JIŘÍ (PI) 139
  16 VESELÁ EVA (PI KVZ) 135
  17 HOLAKOVSKÝ JAN (PI) 135
  18 HORÁLEK JAROMÍR (PI) 135
  19 PLECER JOSEF ( TA ČEK.) 130
  20 KOLIASA STANISLAV(ČIMEL.) 129
  21 JÍLEK MILAN (JH FRUKO) 125
  22 MATĚJKA MILAN ( JH FRUKO) 121
  23 BEČVÁŘ JOSEF (PI KVZ) 118
       

 

FOTO:ev

yes

  ČIMELICKÁ RŮŽE  2018 - PÍSEK  
  výsl. poř. příjmení a jméno (č. + obec, klub) na ležící na mezin. rychlost na papouška celkem výsledek  
  1  Dolejš č.20 Tábor 147 135 158 440  
  2  Pakosta č.19 Soběslav 147 127 154 428  
  3  Bočan č.21 Milevsko 142 134,5 146 422,5  
  4  Vejslík č.10 140 134 148 422  
  5  Mužík st. Č.2 142 129 148 419  
  6  Doskočil č.6 Písek 146 128 138 412  
  7  Švarc č.24 Čimelice 143 126 143 412  
  8  Med č.9 Strakonice 140 128 143 411  
  9  Honsa č.1 Písek 141 124 143 408  
  10  Adámek č.22 137 124 147 408  
  11  Zeman č.23 138 120 147 405  
  12  Hazmukač.16 Tábor 136 119 149 404  
  13  Tomášek M. č.25 Čimelice 129 121 152 402  
  14  Mužík, ml.č.3 138 113 141 392  
  15  Fiala Miroslav č.11 142 117 131 390  
  16  Plecer č.18 Tábor 126 117 142 385  
  17  Koliasa č.7 Čimelice 131 103 129 363  
  18  Matějka č.12 136 91 124 351  
  19  Blaha č.5 Písek 114 94 140 348  
  20  Jílek č.14 Strakonice 128 84 135 347  
  21  Zajíček č.8 Písek 126 88 120 334  
  22  Veselá č.17 Písek 122 90 105 317  
  23  Bečvář č.4 Písek 133 76 99 308  
  24  Tomášek L. Č.15 Čimelice 111 57 64 232  
  25  Křenek č.13 75 47 80 202  

 

 
MEMORIÁL EDUARDA VANDERKY 2018.08.05.
 
  STSP-KVZ PÍSEK
  PISTOLE
  pořadí příjmení a jméno (č._) DISCIPLÍNA Č.1 DISCIPLÍNA Č.2 DISCIPLÍNA Č.3 CELKEM
  1 Koch Miroslav ml. Č.13(POČÁTKY) 141 125 90,2 356,2
  2 Motyčka Josef č.19 ( 146 141 54,55 341,55
  3 Švihálek č.22 ( J.HRADEC) 144 124 71,64 339,64
  4 Pakosta Karel č.15 (KVZ TÝN N.VLT.) 137 125 61,08 323,08
  5 Vejslík Vladimír č.21 (J.HRADEC) 141 138 43,8 322,8
  6 Honsa Pavel č. 1 (KVZ PÍSEK) 137 120 64,17 321,17
  7 Čáp Václav č.20 143 131 46,04 320,04
  8 Koch Miroslav st.č.12 143 130 46,36 319,36
  9 Mužík Vladimír st. Č. 3 139 136 43,14 318,14
  10 Adámek Václav č.11 146 121 50,81 317,81
  11 Fiala Petr č.18 141 128 43,04 312,04
  12 Šmíd Karel č. 26 145 134 26,59 305,59
  13 Plecer Josef č.10 141 119 44,53 304,53
  14 Langr Vratislav č.2 136 110 43,14 289,14
  15 Kvíčala Luboš č.25 131 123 34,47 288,47
  16 Žemlička Ladislav č.9 147 121 18,52 286,52
  17 Bečvář Josef č. 27 130 93 60,49 283,49
  18 Holakovský Jan č.16 118 116 43,72 277,72
  19 Hazmuka Radoslav č.14 144 110 22,37 276,37
  20 Černohorský Pavel č17 131 135 10,06 276,06
  21 Fiala Miroslav č.23 137 124 7,38 268,38
  22 Švarc Vlastimil č.7 144 120 2,17 266,17
  23 Žemličková Marie č.8 138 107 7,18 252,18
  24 Jílek Milan č.24  118 98 27,66 243,66
  25 Křenek Kamil č.5 138 62 35,73 235,73
  26 Koliasa Stanislav č.6 132 111 -8,1 234,9
  27 Mužík Vladimír ml. Č.4 140 111 -36,62 214,38
             
             
             
             
  www.kvzpi1.cz        
             
 
MEMORIÁL EDUARDA VANDERKY 2018.08.05
 
  STSP-KVZ PÍSEK
  REVOLVERY
  fin.poř. příjmení a jméno (č._) DISCIPLÍNA Č.1 DISCIPLÍNA Č.2 DISCIPLÍNA Č.3 CELKEM
  1 Švihálek JIŘÍč.34 (R) 138 118 45,64 301,64
  2 Motyčka Josef č.30(R) 144 129 15,19 288,19
  3 Hazmuka Radoslav č.28 (R) 142 127 11,65 280,65
  4 Čáp Václav č.31(R) 136 119 -1,41 253,59
  5 Šmíd Karel č. 33(R) 145 117 -23,92 238,08
  6 Holakovský Jan č.29(R) 137 127 -26,65 237,35
  7 Jílek Milan č.32(R) 134 108 -56,07 185,93
  8   0 0 0 0
             
  www.kvzpi1.cz        
  tel.Eva Veselá:777705592        

               
           Svaz technických sportů Prácheňsko - KVZ Písek,             IČ 638 63 022, Nádražní 1936, 397 01 Písek  
  Čím míň, tím líp 2018.06.03 PÍSEK  
   
  Střelecká soutěž na střelnici Hradiště, Písek  
  Výsl. Pořadí příjmení a jméno (č.závodníka) 50/20 mezin.135/P 135/P celkem  
  1 Dolejš Radim (20) 47 55 4 106  
  2 Bočan Stanislav (16) 36 61 10 107  
  3 Švarc Vlastimil (12) 46 56 10 112  
  4 Hazmuka Radoslav (17) 49 64 8 121  
  5 Mužík Vl.st. (6) 53 63 6 122  
  6 Mužík Vl. Ml. (7) 47 66 10 123  
  7 Adámek Václav (15) 44 70 9 123  
  8 Kvíčala Luboš (25) 52 65 6 123  
  9 Kraus Milan (23) 58 63 9 130  
  10 Honsa Pavel (1) 56 65 10 131  
  11 Plecer Josef (13) 56 68 8 132  
  12 Kafka Antonín (21) 56 78 8 142  
  13 Fiala Miroslav (8) 64 69 11 144  
  14 Bečvář Josef (3) 45 80 20 145  
  15 Blaha Emil (5) 65 70 10 145  
  16 Med Stanislav (9) 65 77 6 148  
  17 Viewegh Karel (14) 66 68 15 149  
  18 Koliasa Stanislav (11) 69 71 11 151  
  19 Veselá Eva (24) 58 80 14 152  
  20 Horálek Jaromír (10) 76 77 7 160  
  21 Doskočil Leonard (22) 79 78 15 172  
  22 Tomášek Ladisl.(19) 88 81 21 190  
  23 Langr Vratislav (2) 64 89 38 191  
  24 Tomášek Martin (18) 112 80 11 203  
  25 Zajíček Jan (4) 84 86 150 320  
               

 

----------------------------------

 

 

STŘELECKÁ SOUTĚŽ PŘESNOST + něco navíc  
STSP-KVZ Písek – 9.4.2018 od 9.00 hod.  
  fin.poř. příjmení a jméno (č.závodníka) zelený ležící 135P Mezinárodní 50/20 Rychlost (15sekund) celkem všechny disciplíny  
  1 VEJSLÍK VLADIMÍR (26) 145 130 114 389  
  2 KVÍČALA LUBOŠ (21) řídící střel. 143 128 112 383  
  3 KRAUS MILAN (12) 142 120 118 380  
  4 FIALA MIROSLAV (13) 140 131 85 356  
  5 ŽEMLIČKA LADISLAV (9) 135 117 102 354  
  6 DOLEJŠ RADIM ( 28) 148 138 65 351  
  7 HONSA PAVEL (1) 132 124 92 348  
  8 JÍLEK MILAN ( 27) 137 118 92 347  
  9 VIEWEGH KAREL (17) 141 128 74 343  
  10 HOLAKOVSKÝ JAN ML.(6) 143 126 65 334  
  11 MUŽÍK VLAD.-76 (7) 138 119 74 331  
  12 BEČVÁŘ JOSEF (16) 122 108 101 331  
  13 ADÁMEK VÁCLAV (18) 129 119 74 322  
  14 ŽEMLIČKOVÁ MARIE ( 10) 135 115 69 319  
  15 MUŽÍK VLAD.58 (6) 142 117 56 315  
  16 KOLIASA STANISLAV (23) 122 107 86 315  
  17 BOČAN STANISLAV (15) 143 127 44 314  
  18 BREJŽEK VOJTĚCH (25) 118 119 71 308  
  19 ŠVARC VLASTIMIL (24) 139 122 44 305  
  20 HAZMUKA RADOSLAV (20) 135 112 56 303  
  21 MAZANEC MILAN (14) 130 115 50 295  
  22 PLECER JOSEF (19) 120 116 57 293  
  23 VEJVODA VOJTĚCH (4) 135 111 37 283  
  24 MED STANISLAV (3) 129 112 38 279  
  25 MATĚJKA MILAN (11) 129 105 45 279  
  26 VESELÁ EVA (22) hodnoc. 124 98 38 260  
  27 LANGR VRATISLAV (2) 128 103 9 240  
  28 ZAJÍČEK JAN (8) řídící střel. 121 81 16 218  
  29 MILER ZDENĚK (5) hodnoc. 0 0 0 0  
 

 

*Nejlepší v disciplině žlutě

 

 

  STŘELECKÁ SOUTĚŽ - STŘELNICE STSP PÍSEK, HRADIŠTĚ  
  PŘESNOST JEDNORUČ I OBOURUČ - PISTOLE  
  STSP-KVZ Písek - 4. února2018 od 9.00 hod.  
  fin.poř. příjmení a jméno (č._) pravá levá obouruč celkem  
  1 Krátký Karel č.2 145 142 138 425  
  2 Přecechtěl Oldřich č.15 144 140 124 408  
  3 Kraus Milan č.4 140 141 125 406  
  4 Šmíd Karel č.11 133 134 139 406  
  5 Dolejš Radim č.26 143 128 132 403  
  6 Vejslík Vladimír č.8 134 132 134 400  
  7 Stránský Jaromír č.19 138 124 125 387  
  8 Viewegh Karel č.23 119 138 129 386  
  9 Bočan Stanislav č.13 134 115 129 378  
  10 Stránský Jaromír č.19 138 124 125 387  
  11 Adámek Václav č. 24 124 111 127 362  
  12 Med Stanislav č.31 114 122 117 353  
  13 Stránský Bohumil č.20 124 124 103 351  
  14 Doskočil Leonard č.7 125 100 114 339  
  15 Čermák Rudolf č.12 131 85 114 330  
  16 Miler Zdeněk č.3 104 100 116 320  
  17 Honsa Pavel č.1 114 98 106 318  
  18 Švihálek Jiří č.10 71 110 137 318  
  19 Jílek Milan č.17 114 78 121 313  
  20 Plecer Josef č.25 106 103 102 311  
  21 Hazmuka Radoslav č.27 57 101 117 275  
  22 Křenek Kamil č.9 7 11 44 62  
               
 

Při shodě rozhoduje silná ruka jednoruč, pak slabá a nakonec obě..

 

 
               
  STŘELECKÁ SOUTĚŽ - STŘELNICE STSP PÍSEK, HRADIŠTĚ  
  PŘESNOST JEDNORUČ I OBOURUČ - REVOLVER  
  STSP-KVZ Písek - 4. února2018 od 9.00 hod.  
  fin.poř. příjmení a jméno (č._) pravá levá obouruč celkem  
  1 Přecechtěl Oldřich č.16 (R) 147 139 142 428  
  2 Šmíd Karel č. 29 (R) 144 128 132 404  
  3 Krátký Karel č.14 (R) 146 132 123 401  
  4 Stránský Jaromír č.21 (R) 141 131 112 384  
  5 Stránský Bohumil č.22(R) 134 138 107 379  
  6 Švihálek Jiříč.32 (R) 129 115 122 366  
  7 Hazmuka Radoslav č.28 (R) 63 117 116 296  
  8 Plecer Josef č.30 (R) 93 74 85 252  
  9 Zajíček Jan č.6 (R) část 89 0 95 184  
               

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

STŘELECKÁ SOUTĚŽ - STŘELNICE STSP PÍSEK, HRADIŠTĚ
PRVNÍ RÁNA
STSP-KVZ Písek - 14.1.2018 od 9.00 hod.
fin.poř. příjmení a jméno (č._) mez.černý zelený ležící rychlost celkem všechny disciplíny
1 DOLEJŠ RADIM (24) 131 142 43,11 316,11
2 KRAUS MILAN (20) 124 142 46,35 312,35
3 ŠMÍD JOSEF (12) 121 146 41,47 308,47
4 KVIČALA LUBOŠ (16) 123 136 49,06 308,06
5 PAKOSTA KAREL ( 11) 128 146 32,29 306,29
6 MUŽÍK VLAD.ML. (7) 126 135 37,56 298,56
7 HONSA PAVEL (1) 119 140 36,92 295,92
8 DVOŘÁK PETR (29) 117 136 41,56 294,56
9 BOČAN STANISLAV (21) 119 142 33,15 294,15
10 ADÁMEK VÁCLAV (26) 112 145 35,31 292,31
11 JÍLEK MILAN (18) 121 140 29,57 290,57
12 MUŽÍK VLAD.ST (6) 115 143 32,51 290,51
13 ŽEMLIČKA LADISLAV (14) 122 134 32,89 288,89
14 HUŠEK PETR (28) 119 126 33,04 278,04
15 FIALA MIROSLAV (15) 106 138 32,94 276,94
16 VIEWEGH KAREL (25) 99 143 34,54 276,54
17 BLAHA EMIL (5) 116 133 20,34 269,34
18 MILER ZDENĚK (3) 115 135 16,75 266,75
19 HAZMUKA RADOSLAV (22) 100 136 28,95 264,95
20 ŽEMLIČKOVÁ MARIE ( 13) 105 134 22,89 261,89
21 MED STANISLAV (27) 110 131 14,73 255,73
22 ZAJIČEK JAN (19) 112 133 9,45 254,45
23 DVOŘÁK ŠTĚPÁN (30) 93 126 32,13 251,13
24 DOSKOČIL LEONARD (4) 86 128 34,85 248,85
25 PLECER JOSEF (23) 96 120 29,48 245,48
26 PETERKA JAN (9) 103 97 39,8 239,8
27 BEČVÁŘ JOSEF (31) 80 129 27,94 236,94
28 LANGR VRATISLAV (2) 93 104 38,03 235,03
29 VESELÁ EVA (8) 75 122 36,98 233,98
30 MATĚJKA MILAN (17) 71 117 11,49 199,49
31 ADAMEC FRANTIŠEK ( 10) 71 106 17,22 194,22

 

  1. KOLO PRVNÍ RÁNY   2. KOLO PRVNÍ RÁNY  
  přesnost   přesnost      
  příjmení a jméno (č._) mez.černý 50/20 poř.   příjmení a jméno (č._) zelený ležící135/P1 poř.  
  DOLEJŠ RADIM (24) 131 1   ŠMÍD JOSEF (12) 146 1  
  PAKOSTA KAREL ( 11) 128 2   PAKOSTA KAREL ( 11) 146 2  
  MUŽÍK VLAD.ML. (7) 126 3   ADÁMEK VÁCLAV (26) 145 3  
  KRAUS MILAN (20) 124 4   MUŽÍK VLAD.ST (6) 143 4  
  KVIČALA LUBOŠ (16) 123 5   VIEWEGH KAREL (25) 143 5  
  ŽEMLIČKA LADISLAV (14) 122 6   DOLEJŠ RADIM (24) 142 6  
  ŠMÍD JOSEF (12) 121 7   KRAUS MILAN (20) 142 7  
  JÍLEK MILAN (18) 121 8   BOČAN STANISLAV (21) 142 8  
  HONSA PAVEL (1) 119 9   HONSA PAVEL (1) 140 9  
  BOČAN STANISLAV (21) 119 10   JÍLEK MILAN (18) 140 10  
  HUŠEK PETR (28) 119 11   FIALA MIROSLAV (15) 138 11  
  DVOŘÁK PETR (29) 117 12   KVIČALA LUBOŠ (16) 136 12  
  BLAHA EMIL (5) 116 13   DVOŘÁK PETR (29) 136 13  
  MUŽÍK VLAD.ST (6) 115 14   HAZMUKA RADOSLAV (22) 136 14  
  MILER ZDENĚK (3) 115 15   MUŽÍK VLAD.ML. (7) 135 15  
  ADÁMEK VÁCLAV (26) 112 16   MILER ZDENĚK (3) 135 16  
  ZAJIČEK JAN (19) 112 17   ŽEMLIČKA LADISLAV (14) 134 17  
  MED STANISLAV (27) 110 18   ŽEMLIČKOVÁ MARIE ( 13) 134 18  
  FIALA MIROSLAV (15) 106 19   BLAHA EMIL (5) 133 19  
  ŽEMLIČKOVÁ MARIE ( 13) 105 20   ZAJIČEK JAN (19) 133 20  
  PETERKA JAN (9) 103 21   MED STANISLAV (27) 131 21  
  HAZMUKA RADOSLAV (22) 100 22   BEČVÁŘ JOSEF (31) 129 22  
  VIEWEGH KAREL (25) 99 23   DOSKOČIL LEONARD (4) 128 23  
  PLECER JOSEF (23) 96 24   HUŠEK PETR (28) 126 24  
  DVOŘÁK ŠTĚPÁN (30) 93 25   DVOŘÁK ŠTĚPÁN (30) 126 25  
  LANGR VRATISLAV (2) 93 26   VESELÁ EVA (8) 122 26  
  DOSKOČIL LEONARD (4) 86 27   PLECER JOSEF (23) 120 27  
  BEČVÁŘ JOSEF (31) 80 28   MATĚJKA MILAN (17) 117 28  
  VESELÁ EVA (8) 75 29   ADAMEC FRANTIŠEK ( 10) 106 29  
  MATĚJKA MILAN (17) 71 30   LANGR VRATISLAV (2) 104 30  
  ADAMEC FRANTIŠEK ( 10) 71 31   PETERKA JAN (9) 97 31  

 

  3. KOLO PRVNÍ RÁNY
  rychlostřelba  
  příjmení a jméno (č._) rychlostřelba poř.
  KVIČALA LUBOŠ (16) 49,06 1
  KRAUS MILAN (20) 46,35 2
  DOLEJŠ RADIM (24) 43,11 3
  DVOŘÁK PETR (29) 41,56 4
  ŠMÍD JOSEF (12) 41,47 5
  PETERKA JAN (9) 39,8 6
  LANGR VRATISLAV (2) 38,03 7
  MUŽÍK VLAD.ML. (7) 37,56 8
  VESELÁ EVA (8) 36,98 9
  HONSA PAVEL (1) 36,92 10
  ADÁMEK VÁCLAV (26) 35,31 11
  DOSKOČIL LEONARD (4) 34,85 12
  VIEWEGH KAREL (25) 34,54 13
  BOČAN STANISLAV (21) 33,15 14
  HUŠEK PETR (28) 33,04 15
  FIALA MIROSLAV (15) 32,94 16
  ŽEMLIČKA LADISLAV (14) 32,89 17
  MUŽÍK VLAD.ST (6) 32,51 18
  PAKOSTA KAREL ( 11) 32,29 19
  DVOŘÁK ŠTĚPÁN (30) 32,13 20
  JÍLEK MILAN (18) 29,57 21
  PLECER JOSEF (23) 29,48 22
  HAZMUKA RADOSLAV (22) 28,95 23
  BEČVÁŘ JOSEF (31) 27,94 24
  ŽEMLIČKOVÁ MARIE ( 13) 22,89 25
  BLAHA EMIL (5) 20,34 26
  ADAMEC FRANTIŠEK ( 10) 17,22 27
  MILER ZDENĚK (3) 16,75 28
  MED STANISLAV (27) 14,73 29
  MATĚJKA MILAN (17) 11,49 30
  ZAJIČEK JAN (19) 9,45 31

 

 

STŘELECKÁ SOUTĚŽ - VELKORÁŽNÁ PISTOLE NEBO REVOLVER  
POSLEDNÍ RÁNA 2017.12.17  
STSP-KVZ PÍSEK, STŘELNICE HRADIŠTĚ  
    příjmení a jméno spolek na ležící na černý X celkem  
  1 Kvíčala Luboš Pi 144 132   276  
  2 Kraus Milan Pi 143 120   263  
  3 Horálek Jaromír Pi 142 117   259  
  4 Bočan Stanislav Pi 140 117   257  
  5 Pítra Kamil Pi 136 118   254  
  6 Miler Zdeněk Pi 134 114   248  
  7 Med Stanislav st 127 118   245  
  8 Blaha Emil Pi 129 113   242  
  9 Veselá Eva Pi 126 109   235  
  10 Zajíček Jan Pi 121 96   217  
  11 Langr Vratislav Pi 107 82   189  

          Poslední ránu s jedním nábojem vyhrál náš předseda Luboš Kvíčala. Gratulujeme!

 

 

 

  SVAZ TECHNICKÝCH SPORTŮ-KVZ PÍSEK, Z.S.  
  VÝSLEDKOVÁ LISTINA STŘELECKÉ SOUTĚŽE  
  STŘELNICE PÍSEK - HRADIŠTĚ  
  PŘESNOST - SILNÁ RUKA - SLABÁ RUKA 2017.11.05.  
   
               
  p.č. příjmení a jméno 50/20 mezin.135/P PRAVÁ mezin.135/P LEVÁ celkem  
  1 Holakovský Jan 83 93 94 270  
  2 Pakosta Karel 86 90 91 267  
  3 Dolejš Radim 85 96 82 263  
  4 Horálek Jaromír 84 93 85 262  
  5 Bočan Stanislav 84 86 83 253  
  6 Plecer Josef 73 84 83 240  
  7 Adámek Václav 80 82 77 239  
  8 Miler Zdeněk 68 71 79 218  
  9 Veselá Eva 48 86 63 197  
  10 Bečvář Josef 77 16 79 172  
  11 Křenek Kamil 24 22 18 64  
               

To nás ale bylo málo! Že by byla na některé zima? 

Nebo snad jeli ještě na hroby, když byla minule ta větrná smršť?

Tak příště, na poslední ránu, se pěkně připravte!

To už budou skoro Vánoce

------------------------


ZLATÁ OTAVA 2017.10.01. PÍSEK
           
p.č. příjmení a jméno 50/20 mezin.135/P 3kovové +rychlost na papouška SČS-D2 celkem
1 Tomášek Martin 123 144 90 357
2 Kvíčala Luboš 131 148 74 353
3 Dolejš Radim 130 148 66 344
4 Švarc Vlastimil ml. 137 145 54 336
5 Kraus Milan 102 138 87 327
6 Bočan Stanislav 131 145 45 321
7 Fiala Miroslav 108 132 71 311
8 Hazmuka Radoslav 125 141 43 309
9 Horálek Jaromír 126 142 36 304
10 Švarc Vlastimil st. 124 141 33 298
11 Koliasa Stanislav 108 128 60 296
12 Jílek Milan 106 127 56 289
13 Viewegh Karel R 101 134 45 280
14 Veselá Eva 113 135 31 279
15 Miler Zdeněk 120 135 0 255
16 Peterka Jan 105 117 28 250
17 Bečvář Josef 85 123 37 245
18 Mazanec Milan 111 132 -9 234
19 Hušek Petr 95 130 -6 219
20 Zajíček Jan 87 123 3 213
21 Rojík Radek 74 111 12 197

 

 

 

6. srpna 2017 Memoriál Eduarda Vanderky VPs
POŘ. příjmení a jméno na ležící mezinárodní černý rychlost na papoušky celkem NEJLEPŠÍ A NEJPŘESNĚJŠÍ
1 Josef RENDL (Strakonice - Horažďovice) 146 136 48,92 330,92
2 Radim DOLEJŠ ( Tábor, Čekanice) 146 137 43,27 326,27
3

Karel PAKOSTA               ( Soběslav )

148 135 32,6 315,6
4 Jan HOLAKOVSKÝ         ( SPS písek) 138 132 39,51 309,51
5 Stanislav BOČAN ( SSK Milevsko ) 141 135 30,78 306,78
6 Radoslav HAZMUKA       ( Tábor ) 140 123 42,71 305,71
7 Miroslav FIALA                ( Jindřichův Hradec ) 140 121 40,97 301,97
8 Eva VESELÁ                     ( KVZ Písek) 138 117 33,67 288,67
9

Vlastimil ŠVARC               ( KVZ Čimelice )

138 133 17,36 288,36
10 Václav ADÁMEK ( SSK Planá nad Lužnicí ) 139 117 23,24 279,24
11 Stanislav KOLIASA          ( Čimelice ) 127 119 33,13 279,13
12 Pavel HONSA                    ( KVZ Písek ) 138 113 27,62 278,62
13

Milan KRAUS           (KVZ Písek )

144 115 18,92 277,92
14

Luboš KVÍČALA              ( KVZ Písek )

120 119 27,49 266,49
15

Stanislav MED                     ( Strakonice )

128 116 20,25 264,25
16 Josef PLECER                    ( Tábor ) 129 116 13,43 258,43
17 Emil BLAHA                     ( KVZ Písek ) 130 107 -2,76 234,24
18 Zdeněk MILER                 ( KVZ Písek ) 143 110 -18,91 234,09
19 František ADAMEC 121 99 8,04 228,04
20 Jan ZAJÍČEK ( KVZ Písek ) 127 105 -8,99 223,01
21 Kamil KŘENEK 74 56 3,86 133,86
1 REV Josef RENDL 149 139 49,46 337,46
2 REV Josef PLECER 140 114 11,87 265,87
3 REV Radoslav HAZMUKA 142 103 3,48 248,48

______________________

20170604.Pi NARUBY

 

4.června 2017 – PÍSEK KVZ HRADIŠTĚ – "NARUBY"
POŘ. příjmení a jméno 50/20 MEZIN.PIST. NEJMENŠÍ NÁSTŘEL 135P NEKRYTĚ LEŽÍCÍ NEJMENŠÍ NÁSTŘEL 50/20 NEJVĚTŠÍ NÁSTŘEL, ALE NARUBY ODEČET

celkem NEJLEPŠÍ A NEJPŘESNĚJŠÍ

STŘELEC

1  Dolejš Radim 40 56 13 109
2  Bočan Stanislav, st. 41 66 16 123
3 Kafka Antonín 40 70 19 129
4  Holakovský Jan 47 63 20 130
5  Viewegh Karel 63 56 22 141
6  Kvíčala Luboš 59 68 18 145
7  Peterka Jan 56 64 28 148
8  Hazmuka Radoslav 64 62 24 150
9  Honsa Pavel 53 64 35 152
10  Adámek Václav 50 72 30 152
11 Miler Zdeněk 51 60 47 158
12 Blaha Emil 64 81 35 180
13  Tomášek Ladislav 62 72 53 187
14 Horálek Jaromír 68 72 52 192
15  Veselá Eva 68 79 49 196
16  Zajíček Jan 71 77 50 198
17  Plecer Josef 82 72 45 199
18  Tomášek Martin 90 80 37 207
19 Křenek Kamil 86 81 90 257
20  Adamec František 150 91 92 333

 

STŘELECKÁ SOUTĚŽ  V PÍSKU - KVZ   9. DUBNA 2017 –HRADIŠTĚ


CELKOVÉ VÝSLEDKY   :         2017.04.09

                                (pistole nebo revolver od 7,62mm)

výsl.pořadí

                    příjmení a jméno                  

na ležící

na černý

rychlost

celkem

1

Dolejš Radim (TA)

147

134

125

406

2

Brejžek Vojtěch (JH)

146

125

122

393

3

Kvíčala Luboš (PI)

147

130

102

379

4

Kraus Milan (PI)

138

129

109

376

5

Pakosta Karel

148

134

92

374

6

Tomášek Martin

145

107

122

374

7

 Fiala Miroslav

138

124

105

367

8

Bočan Stanislav, ml.

144

124

92

360

9

Švarc Vlastimil, ml.

146

133

75

354

10

Peterka Jan

139

109

93

341

11

Pitra Kamil

131

124

83

338

12

Jílek Milan

144

120

73

337

13

Bočan Stanislav, st.

138

133

57

328

14

Viewegh Karel

134

116

67

317

15

Švarc Vlastimil, st.

146

125

36

307

16

Koliasa Stanislav

134

119

53

306

17

Veselá Eva (PI)

139

97

61

297

18

Dolejš REVOLVER

144

123

28

295

19

Šmíd Josef

136

122

36

294

20

Hazmuka Radoslav

138

120

34

292

21

Jílek REVOLVER

136

118

36

290

22

Doskočil Leonard (PI)

133

121

30

284

23

Adámek Václav

126

112

43

281

24

Holakovský Jan

133

131

10

274

25

Zajíček Jan (PI)

127

98

45

270

26

Bečvář Josef (PI)

101

95

67

263

27

Honsa Pavel (PI)

139

104

17

260

28

Langr Vratislav (PI)

104

114

37

255

29

Plecer Josef

105

103

43

251

30

Hazmuka REVOLVER

138

109

0

247

31

Plecer REVOLVER

121

105

20

246

32

Matějka Milan

110

74

37

221

33

Adamec František

75

78

48

201

34

Tomášek Ladislav

97

84

-10

171

DĚKUJEME VŠEM ZA ÚČAST A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ UTKÁNÍ V ZAJÍMAVÝCH

STŘELECKÝCH DISCIPLÍNÁCH!

Ostatní výsledkové listiny najdete ve fotogalerii...

 

  •  

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist