Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

VÝSLEDKOVÉ LISTINY 2018‚ 2017

 

 

  STŘELECKÁ SOUTĚŽ - STŘELNICE STSP PÍSEK, HRADIŠTĚ  
  PŘESNOST JEDNORUČ I OBOURUČ - PISTOLE  
  STSP-KVZ Písek - 4. února2018 od 9.00 hod.  
  fin.poř. příjmení a jméno (č._) pravá levá obouruč celkem  
  1 Krátký Karel č.2 145 142 138 425  
  2 Přecechtěl Oldřich č.15 144 140 124 408  
  3 Kraus Milan č.4 140 141 125 406  
  4 Šmíd Karel č.11 133 134 139 406  
  5 Dolejš Radim č.26 143 128 132 403  
  6 Vejslík Vladimír č.8 134 132 134 400  
  7 Stránský Jaromír č.19 138 124 125 387  
  8 Viewegh Karel č.23 119 138 129 386  
  9 Bočan Stanislav č.13 134 115 129 378  
  10 Stránský Jaromír č.19 138 124 125 387  
  11 Adámek Václav č. 24 124 111 127 362  
  12 Med Stanislav č.31 114 122 117 353  
  13 Stránský Bohumil č.20 124 124 103 351  
  14 Doskočil Leonard č.7 125 100 114 339  
  15 Čermák Rudolf č.12 131 85 114 330  
  16 Miler Zdeněk č.3 104 100 116 320  
  17 Honsa Pavel č.1 114 98 106 318  
  18 Švihálek Jiří č.10 71 110 137 318  
  19 Jílek Milan č.17 114 78 121 313  
  20 Plecer Josef č.25 106 103 102 311  
  21 Hazmuka Radoslav č.27 57 101 117 275  
  22 Křenek Kamil č.9 7 11 44 62  
               
 

Při shodě rozhoduje silná ruka jednoruč, pak slabá a nakonec obě..

 

 
               
  STŘELECKÁ SOUTĚŽ - STŘELNICE STSP PÍSEK, HRADIŠTĚ  
  PŘESNOST JEDNORUČ I OBOURUČ - REVOLVER  
  STSP-KVZ Písek - 4. února2018 od 9.00 hod.  
  fin.poř. příjmení a jméno (č._) pravá levá obouruč celkem  
  1 Přecechtěl Oldřich č.16 (R) 147 139 142 428  
  2 Šmíd Karel č. 29 (R) 144 128 132 404  
  3 Krátký Karel č.14 (R) 146 132 123 401  
  4 Stránský Jaromír č.21 (R) 141 131 112 384  
  5 Stránský Bohumil č.22(R) 134 138 107 379  
  6 Švihálek Jiříč.32 (R) 129 115 122 366  
  7 Hazmuka Radoslav č.28 (R) 63 117 116 296  
  8 Plecer Josef č.30 (R) 93 74 85 252  
  9 Zajíček Jan č.6 (R) část 89 0 95 184  
               

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

STŘELECKÁ SOUTĚŽ - STŘELNICE STSP PÍSEK, HRADIŠTĚ
PRVNÍ RÁNA
STSP-KVZ Písek - 14.1.2018 od 9.00 hod.
fin.poř. příjmení a jméno (č._) mez.černý zelený ležící rychlost celkem všechny disciplíny
1 DOLEJŠ RADIM (24) 131 142 43,11 316,11
2 KRAUS MILAN (20) 124 142 46,35 312,35
3 ŠMÍD JOSEF (12) 121 146 41,47 308,47
4 KVIČALA LUBOŠ (16) 123 136 49,06 308,06
5 PAKOSTA KAREL ( 11) 128 146 32,29 306,29
6 MUŽÍK VLAD.ML. (7) 126 135 37,56 298,56
7 HONSA PAVEL (1) 119 140 36,92 295,92
8 DVOŘÁK PETR (29) 117 136 41,56 294,56
9 BOČAN STANISLAV (21) 119 142 33,15 294,15
10 ADÁMEK VÁCLAV (26) 112 145 35,31 292,31
11 JÍLEK MILAN (18) 121 140 29,57 290,57
12 MUŽÍK VLAD.ST (6) 115 143 32,51 290,51
13 ŽEMLIČKA LADISLAV (14) 122 134 32,89 288,89
14 HUŠEK PETR (28) 119 126 33,04 278,04
15 FIALA MIROSLAV (15) 106 138 32,94 276,94
16 VIEWEGH KAREL (25) 99 143 34,54 276,54
17 BLAHA EMIL (5) 116 133 20,34 269,34
18 MILER ZDENĚK (3) 115 135 16,75 266,75
19 HAZMUKA RADOSLAV (22) 100 136 28,95 264,95
20 ŽEMLIČKOVÁ MARIE ( 13) 105 134 22,89 261,89
21 MED STANISLAV (27) 110 131 14,73 255,73
22 ZAJIČEK JAN (19) 112 133 9,45 254,45
23 DVOŘÁK ŠTĚPÁN (30) 93 126 32,13 251,13
24 DOSKOČIL LEONARD (4) 86 128 34,85 248,85
25 PLECER JOSEF (23) 96 120 29,48 245,48
26 PETERKA JAN (9) 103 97 39,8 239,8
27 BEČVÁŘ JOSEF (31) 80 129 27,94 236,94
28 LANGR VRATISLAV (2) 93 104 38,03 235,03
29 VESELÁ EVA (8) 75 122 36,98 233,98
30 MATĚJKA MILAN (17) 71 117 11,49 199,49
31 ADAMEC FRANTIŠEK ( 10) 71 106 17,22 194,22

 

  1. KOLO PRVNÍ RÁNY   2. KOLO PRVNÍ RÁNY  
  přesnost   přesnost      
  příjmení a jméno (č._) mez.černý 50/20 poř.   příjmení a jméno (č._) zelený ležící135/P1 poř.  
  DOLEJŠ RADIM (24) 131 1   ŠMÍD JOSEF (12) 146 1  
  PAKOSTA KAREL ( 11) 128 2   PAKOSTA KAREL ( 11) 146 2  
  MUŽÍK VLAD.ML. (7) 126 3   ADÁMEK VÁCLAV (26) 145 3  
  KRAUS MILAN (20) 124 4   MUŽÍK VLAD.ST (6) 143 4  
  KVIČALA LUBOŠ (16) 123 5   VIEWEGH KAREL (25) 143 5  
  ŽEMLIČKA LADISLAV (14) 122 6   DOLEJŠ RADIM (24) 142 6  
  ŠMÍD JOSEF (12) 121 7   KRAUS MILAN (20) 142 7  
  JÍLEK MILAN (18) 121 8   BOČAN STANISLAV (21) 142 8  
  HONSA PAVEL (1) 119 9   HONSA PAVEL (1) 140 9  
  BOČAN STANISLAV (21) 119 10   JÍLEK MILAN (18) 140 10  
  HUŠEK PETR (28) 119 11   FIALA MIROSLAV (15) 138 11  
  DVOŘÁK PETR (29) 117 12   KVIČALA LUBOŠ (16) 136 12  
  BLAHA EMIL (5) 116 13   DVOŘÁK PETR (29) 136 13  
  MUŽÍK VLAD.ST (6) 115 14   HAZMUKA RADOSLAV (22) 136 14  
  MILER ZDENĚK (3) 115 15   MUŽÍK VLAD.ML. (7) 135 15  
  ADÁMEK VÁCLAV (26) 112 16   MILER ZDENĚK (3) 135 16  
  ZAJIČEK JAN (19) 112 17   ŽEMLIČKA LADISLAV (14) 134 17  
  MED STANISLAV (27) 110 18   ŽEMLIČKOVÁ MARIE ( 13) 134 18  
  FIALA MIROSLAV (15) 106 19   BLAHA EMIL (5) 133 19  
  ŽEMLIČKOVÁ MARIE ( 13) 105 20   ZAJIČEK JAN (19) 133 20  
  PETERKA JAN (9) 103 21   MED STANISLAV (27) 131 21  
  HAZMUKA RADOSLAV (22) 100 22   BEČVÁŘ JOSEF (31) 129 22  
  VIEWEGH KAREL (25) 99 23   DOSKOČIL LEONARD (4) 128 23  
  PLECER JOSEF (23) 96 24   HUŠEK PETR (28) 126 24  
  DVOŘÁK ŠTĚPÁN (30) 93 25   DVOŘÁK ŠTĚPÁN (30) 126 25  
  LANGR VRATISLAV (2) 93 26   VESELÁ EVA (8) 122 26  
  DOSKOČIL LEONARD (4) 86 27   PLECER JOSEF (23) 120 27  
  BEČVÁŘ JOSEF (31) 80 28   MATĚJKA MILAN (17) 117 28  
  VESELÁ EVA (8) 75 29   ADAMEC FRANTIŠEK ( 10) 106 29  
  MATĚJKA MILAN (17) 71 30   LANGR VRATISLAV (2) 104 30  
  ADAMEC FRANTIŠEK ( 10) 71 31   PETERKA JAN (9) 97 31  

 

  3. KOLO PRVNÍ RÁNY
  rychlostřelba  
  příjmení a jméno (č._) rychlostřelba poř.
  KVIČALA LUBOŠ (16) 49,06 1
  KRAUS MILAN (20) 46,35 2
  DOLEJŠ RADIM (24) 43,11 3
  DVOŘÁK PETR (29) 41,56 4
  ŠMÍD JOSEF (12) 41,47 5
  PETERKA JAN (9) 39,8 6
  LANGR VRATISLAV (2) 38,03 7
  MUŽÍK VLAD.ML. (7) 37,56 8
  VESELÁ EVA (8) 36,98 9
  HONSA PAVEL (1) 36,92 10
  ADÁMEK VÁCLAV (26) 35,31 11
  DOSKOČIL LEONARD (4) 34,85 12
  VIEWEGH KAREL (25) 34,54 13
  BOČAN STANISLAV (21) 33,15 14
  HUŠEK PETR (28) 33,04 15
  FIALA MIROSLAV (15) 32,94 16
  ŽEMLIČKA LADISLAV (14) 32,89 17
  MUŽÍK VLAD.ST (6) 32,51 18
  PAKOSTA KAREL ( 11) 32,29 19
  DVOŘÁK ŠTĚPÁN (30) 32,13 20
  JÍLEK MILAN (18) 29,57 21
  PLECER JOSEF (23) 29,48 22
  HAZMUKA RADOSLAV (22) 28,95 23
  BEČVÁŘ JOSEF (31) 27,94 24
  ŽEMLIČKOVÁ MARIE ( 13) 22,89 25
  BLAHA EMIL (5) 20,34 26
  ADAMEC FRANTIŠEK ( 10) 17,22 27
  MILER ZDENĚK (3) 16,75 28
  MED STANISLAV (27) 14,73 29
  MATĚJKA MILAN (17) 11,49 30
  ZAJIČEK JAN (19) 9,45 31

 

 

STŘELECKÁ SOUTĚŽ - VELKORÁŽNÁ PISTOLE NEBO REVOLVER  
POSLEDNÍ RÁNA 2017.12.17  
STSP-KVZ PÍSEK, STŘELNICE HRADIŠTĚ  
    příjmení a jméno spolek na ležící na černý X celkem  
  1 Kvíčala Luboš Pi 144 132   276  
  2 Kraus Milan Pi 143 120   263  
  3 Horálek Jaromír Pi 142 117   259  
  4 Bočan Stanislav Pi 140 117   257  
  5 Pítra Kamil Pi 136 118   254  
  6 Miler Zdeněk Pi 134 114   248  
  7 Med Stanislav st 127 118   245  
  8 Blaha Emil Pi 129 113   242  
  9 Veselá Eva Pi 126 109   235  
  10 Zajíček Jan Pi 121 96   217  
  11 Langr Vratislav Pi 107 82   189  

          Poslední ránu s jedním nábojem vyhrál náš předseda Luboš Kvíčala. Gratulujeme!

 

 

 

  SVAZ TECHNICKÝCH SPORTŮ-KVZ PÍSEK, Z.S.  
  VÝSLEDKOVÁ LISTINA STŘELECKÉ SOUTĚŽE  
  STŘELNICE PÍSEK - HRADIŠTĚ  
  PŘESNOST - SILNÁ RUKA - SLABÁ RUKA 2017.11.05.  
   
               
  p.č. příjmení a jméno 50/20 mezin.135/P PRAVÁ mezin.135/P LEVÁ celkem  
  1 Holakovský Jan 83 93 94 270  
  2 Pakosta Karel 86 90 91 267  
  3 Dolejš Radim 85 96 82 263  
  4 Horálek Jaromír 84 93 85 262  
  5 Bočan Stanislav 84 86 83 253  
  6 Plecer Josef 73 84 83 240  
  7 Adámek Václav 80 82 77 239  
  8 Miler Zdeněk 68 71 79 218  
  9 Veselá Eva 48 86 63 197  
  10 Bečvář Josef 77 16 79 172  
  11 Křenek Kamil 24 22 18 64  
               

To nás ale bylo málo! Že by byla na některé zima? 

Nebo snad jeli ještě na hroby, když byla minule ta větrná smršť?

Tak příště, na poslední ránu, se pěkně připravte!

To už budou skoro Vánoce

------------------------


ZLATÁ OTAVA 2017.10.01. PÍSEK
           
p.č. příjmení a jméno 50/20 mezin.135/P 3kovové +rychlost na papouška SČS-D2 celkem
1 Tomášek Martin 123 144 90 357
2 Kvíčala Luboš 131 148 74 353
3 Dolejš Radim 130 148 66 344
4 Švarc Vlastimil ml. 137 145 54 336
5 Kraus Milan 102 138 87 327
6 Bočan Stanislav 131 145 45 321
7 Fiala Miroslav 108 132 71 311
8 Hazmuka Radoslav 125 141 43 309
9 Horálek Jaromír 126 142 36 304
10 Švarc Vlastimil st. 124 141 33 298
11 Koliasa Stanislav 108 128 60 296
12 Jílek Milan 106 127 56 289
13 Viewegh Karel R 101 134 45 280
14 Veselá Eva 113 135 31 279
15 Miler Zdeněk 120 135 0 255
16 Peterka Jan 105 117 28 250
17 Bečvář Josef 85 123 37 245
18 Mazanec Milan 111 132 -9 234
19 Hušek Petr 95 130 -6 219
20 Zajíček Jan 87 123 3 213
21 Rojík Radek 74 111 12 197

 

 

 

6. srpna 2017 Memoriál Eduarda Vanderky VPs
POŘ. příjmení a jméno na ležící mezinárodní černý rychlost na papoušky celkem NEJLEPŠÍ A NEJPŘESNĚJŠÍ
1 Josef RENDL (Strakonice - Horažďovice) 146 136 48,92 330,92
2 Radim DOLEJŠ ( Tábor, Čekanice) 146 137 43,27 326,27
3

Karel PAKOSTA               ( Soběslav )

148 135 32,6 315,6
4 Jan HOLAKOVSKÝ         ( SPS písek) 138 132 39,51 309,51
5 Stanislav BOČAN ( SSK Milevsko ) 141 135 30,78 306,78
6 Radoslav HAZMUKA       ( Tábor ) 140 123 42,71 305,71
7 Miroslav FIALA                ( Jindřichův Hradec ) 140 121 40,97 301,97
8 Eva VESELÁ                     ( KVZ Písek) 138 117 33,67 288,67
9

Vlastimil ŠVARC               ( KVZ Čimelice )

138 133 17,36 288,36
10 Václav ADÁMEK ( SSK Planá nad Lužnicí ) 139 117 23,24 279,24
11 Stanislav KOLIASA          ( Čimelice ) 127 119 33,13 279,13
12 Pavel HONSA                    ( KVZ Písek ) 138 113 27,62 278,62
13

Milan KRAUS           (KVZ Písek )

144 115 18,92 277,92
14

Luboš KVÍČALA              ( KVZ Písek )

120 119 27,49 266,49
15

Stanislav MED                     ( Strakonice )

128 116 20,25 264,25
16 Josef PLECER                    ( Tábor ) 129 116 13,43 258,43
17 Emil BLAHA                     ( KVZ Písek ) 130 107 -2,76 234,24
18 Zdeněk MILER                 ( KVZ Písek ) 143 110 -18,91 234,09
19 František ADAMEC 121 99 8,04 228,04
20 Jan ZAJÍČEK ( KVZ Písek ) 127 105 -8,99 223,01
21 Kamil KŘENEK 74 56 3,86 133,86
1 REV Josef RENDL 149 139 49,46 337,46
2 REV Josef PLECER 140 114 11,87 265,87
3 REV Radoslav HAZMUKA 142 103 3,48 248,48

______________________

20170604.Pi NARUBY

 

4.června 2017 – PÍSEK KVZ HRADIŠTĚ – "NARUBY"
POŘ. příjmení a jméno 50/20 MEZIN.PIST. NEJMENŠÍ NÁSTŘEL 135P NEKRYTĚ LEŽÍCÍ NEJMENŠÍ NÁSTŘEL 50/20 NEJVĚTŠÍ NÁSTŘEL, ALE NARUBY ODEČET

celkem NEJLEPŠÍ A NEJPŘESNĚJŠÍ

STŘELEC

1  Dolejš Radim 40 56 13 109
2  Bočan Stanislav, st. 41 66 16 123
3 Kafka Antonín 40 70 19 129
4  Holakovský Jan 47 63 20 130
5  Viewegh Karel 63 56 22 141
6  Kvíčala Luboš 59 68 18 145
7  Peterka Jan 56 64 28 148
8  Hazmuka Radoslav 64 62 24 150
9  Honsa Pavel 53 64 35 152
10  Adámek Václav 50 72 30 152
11 Miler Zdeněk 51 60 47 158
12 Blaha Emil 64 81 35 180
13  Tomášek Ladislav 62 72 53 187
14 Horálek Jaromír 68 72 52 192
15  Veselá Eva 68 79 49 196
16  Zajíček Jan 71 77 50 198
17  Plecer Josef 82 72 45 199
18  Tomášek Martin 90 80 37 207
19 Křenek Kamil 86 81 90 257
20  Adamec František 150 91 92 333

 

STŘELECKÁ SOUTĚŽ  V PÍSKU - KVZ   9. DUBNA 2017 –HRADIŠTĚ


CELKOVÉ VÝSLEDKY   :         2017.04.09

                                (pistole nebo revolver od 7,62mm)

výsl.pořadí

                    příjmení a jméno                  

na ležící

na černý

rychlost

celkem

1

Dolejš Radim (TA)

147

134

125

406

2

Brejžek Vojtěch (JH)

146

125

122

393

3

Kvíčala Luboš (PI)

147

130

102

379

4

Kraus Milan (PI)

138

129

109

376

5

Pakosta Karel

148

134

92

374

6

Tomášek Martin

145

107

122

374

7

 Fiala Miroslav

138

124

105

367

8

Bočan Stanislav, ml.

144

124

92

360

9

Švarc Vlastimil, ml.

146

133

75

354

10

Peterka Jan

139

109

93

341

11

Pitra Kamil

131

124

83

338

12

Jílek Milan

144

120

73

337

13

Bočan Stanislav, st.

138

133

57

328

14

Viewegh Karel

134

116

67

317

15

Švarc Vlastimil, st.

146

125

36

307

16

Koliasa Stanislav

134

119

53

306

17

Veselá Eva (PI)

139

97

61

297

18

Dolejš REVOLVER

144

123

28

295

19

Šmíd Josef

136

122

36

294

20

Hazmuka Radoslav

138

120

34

292

21

Jílek REVOLVER

136

118

36

290

22

Doskočil Leonard (PI)

133

121

30

284

23

Adámek Václav

126

112

43

281

24

Holakovský Jan

133

131

10

274

25

Zajíček Jan (PI)

127

98

45

270

26

Bečvář Josef (PI)

101

95

67

263

27

Honsa Pavel (PI)

139

104

17

260

28

Langr Vratislav (PI)

104

114

37

255

29

Plecer Josef

105

103

43

251

30

Hazmuka REVOLVER

138

109

0

247

31

Plecer REVOLVER

121

105

20

246

32

Matějka Milan

110

74

37

221

33

Adamec František

75

78

48

201

34

Tomášek Ladislav

97

84

-10

171

DĚKUJEME VŠEM ZA ÚČAST A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ UTKÁNÍ V ZAJÍMAVÝCH

STŘELECKÝCH DISCIPLÍNÁCH!

Ostatní výsledkové listiny najdete ve fotogalerii...

 

  •  
TOPlist